TSC TA210, güvenilir, sağlam ve portatif bir barkod etiket yazıcısıdır. TA210 termal transfer ribonlu  masaüstü barkod yazıcı birçok etiket baskı uygulamalarını gerçekleştirebilmek için profesyonel ve ekonomik çözüm sağlar.

8 MB SDRAM 200 MHz 32-bit RISC işlemci, 4MB FLASH belleğe sahip yeni TA210 barkod yazıcının 300 metre ribon kapasitesi bulunmaktadır.

İçten ölçeklenebilir True Type fontları bulunan TA210 barkod yazıcı TSPL-EZ ™ Firmware, dışında TPLE ve TPLZ dilleri ile uyumludur. İkinci baskı hızı 5 inch’tir.

TA210 barkod yazıcı minimal tasarımıyla da her yere rahatlıkla taşınabilir ve alandan tasarruf sağlar. Kullanıma kapalı olduğunda da kullanıcıya küçük bir alanda muhafaza etme konforu sunar.

TA210 serisi uygun fiyatı ile göze çarparken piyasadaki daha pahalı ürünlerle teknik olarak kıyaslandındığında çok daha iyi bir performans sergiliyor. TA210 serisinin büyük kapasiteli 300 metre ribonu ve şık tasarımı içinde büyük rulo işleme kapasitesine sahip olan iki dayanıklı dişli tahrikli motor bulunmaktadır.

TA210 serisi baskı mekanizması ve şerit işleyicisi bir modüler tasarımdan oluşuyor, modülü kolayca kiosk veya baskı kullanım için yazıcıdan çıkarılmış uygulamalar için geçerli olabilir.

Yüksek hız, dayanıklılık, kalite ve performansı bünyesinde bir arada barındıran TSC TA210 barkod yazıcı, kullanıcının etiket baskı işlemlerindeki beklentilerini kusursuz bir biçimde karşılar. Yüksek hızlı işlemci ve geniş belleğiyle farklı sektörlerde kullanım amacına uygun hale getirilecek şekilde özelleştirilebilir.

TA210 serisi üretim-depolama, devamlı çalışma, öğe etiketleri,  talimat etiketleri, ajans etiketleri, hasta kimlik, eczane, numune kimlik, paket postası, kargo, ofis, perakende işaretleme, raf etiketleri gibi pek çok etiket baskı işleminin kullanımı için idealdir. Diğer işlem alanları otomobil servis dükkanları, Walk-in nakliye ve posta merkezleri ve stok odaları için envanter kontrolü içerir.

Şık görünümün yanı sıra standart arabirimlerinin baskı çözümünde sergilediği profesyonellikle de ön plana çıkan TA210, hızlı, ekonomik ve yüksek performanslıdır.

Ürün TSC’nin diğer modellerinde de olduğu gibi 2 yıl garanti altındadır.

Paket içeriğinde teslim edilen kullanım kılavuzu ile kullanıcının kurulumda ve işlem yapabilmesinde kolaylık sağlar.